88843088 - 88843025 - 88848075 - 88843137 - 09122038368 info@hlcgroup.ir
فلومتر التراسونیک

فلومتر کلیه مقالات

فلومتر تامین ، فروش و قیمت فلومتر مانند فلومتر آلتراسونیک

ارسال شده توسط پشتیبانی

فلومتر یا همان دبی سنج Flow Meter سنسور ایست کهحجم مواد عبوری را نسبت به زمان اندازه گیری می کند.در بیشتر صنایع از جمله صنایع نفت و پتروشیمی مانیتورینگ سیستم های ابزار دقیق و اتوماسیون صنعتی و… کاربرد دارد دانستن مقدار دقیق فلو یا جریان عبوری سیالی مانند گاز و یا نفت مهم می باشد. توجه به این نکته که میزان کل فلو که معرف جرم ماده مصرفی است در بسیاری موارد نظیر پروسه های صنعتی کاربرد دارد. همچنین اندازه گیری دقیق فلو به دلیل ملاحظات مالی در فروش وخرید حجم مشخصی از ماده و کالا مانند کنتور گاز خانگی و تبادلات نفتی و …اهمیت ویژه ای دارد.

انواع فلومتر :

التراسونیک ، جابجایی مثبت ، توربینی ،  مغناظیسی ، ونتوری ،  کانال باز ، دنده ای ، اورفیس پلیت ، حرارتی ، مس فلومتر / MASS ، ورتکس / VORTEX ، کوریولیس / CORIOLIS

شرکت های فروش فلومتر:

ای بی بی / ABB ، کروهنه / KROHNE ، زیمنس/ SIEMENS ، کوبولد / KOBOLD ، اندرس هاوزر E+H ، روزمونت Rosemount

 

مقایسه قیمتی انواع دبی سنج :

قیمت فلومتر
قیمت فلومتر
دبی سنج التراسونیک چیست ؟
این نوع دبی سنج برای اندازه گیری فلو یا دبی سیالات از طریق انتشار امواج آلتراسونیک توسط یک فرستنده در سیال و دریافت آن توسط گیرنده التراسونیک و بر اساس زمان سپری شده بین انتشار موج تا دریافت موج TOF می توانند فلو سیال را قرائت کنند.
اصول فلومتر آلتراسونیک
اصول فلومتر آلتراسونیک
فلومتر آلتراسونیک پرتابل و تابلویی می توان نام برد در زیر تصویر فلومتر آلتراسونیک پرتابل را مشاهده می کنید
فلومتر آلتراسونیک پرتابل
فلومتر آلتراسونیک پرتابل
نمایشگر فلومتر :
که به آن فلو کامپیوتر یا فلو کنترل و یا توتالایزر Totalizer نیز می گویند و در تصویر زیر تصویر این نوع نمایشگر را نشان می دهد این نمایشگر فلو برایدبی سنج های توربینی مورد استفاده قرار می گیرند.
اندازه گیری دمای سیال و همچنین کنترل فلوی عبوری توسط فرمان به شیر برقی علاوه بر فلو لحظه ای فلو توتال را نیز نشان می دهد.
نمایشگر فلومتر
نمایشگر فلومتر
این نمایشگر یا کنترلر برای سیستم های بچینگ بسیار مناسب است زیرا هم دارای اندازه گیری فلو و هم امکان کنترل شیر برقی را دارد البته دما سنج هم به آن می توان وصل کرد.
برای استعلام قیمت و مشاوره می توانید با شرکت تماس بگیرید. همچنین می توانید با مراجعه به لینک زیر به لیست تجهیزات موجود در مجموعه را مشاهده فرمایید.

 

برچسب , , , , , , ,

  • آگوست 27, 2018

منتظر شما در کانال تلگرام شرکت هستیم

می خواهم از قیمت محصولات جدید مطلع شوم