88843088 - 88843025 - 88848075 - 88843137 - 09122038368 info@hlcgroup.ir

آموزش کاربردی Labview و Android

کلیه مقالات

آموزش کاربردی Labview و Android

ارسال شده توسط پشتیبانی

آموزش کاربردی Labview  و Android

آموزش کاربردی Labview و Android

آموزش کاربردی لب ویو با اندروید در تاریخ 5 شهریور سال ۱۳۹۴ در محل آموزش شرکت برگزار گردید.

به دلیل استقبال فراوان از دوره آموزش کاربردی Labview و Android  و بیان انتقادات دانشجویان عزیز تصمیم بر این گرفتیم که در دوره بعدی که بزودی اطلاع رسانی خواهد شد تغییرات بنیادی در سیلابس دوره " آموزش کاربردی Labview و Android " ایجاد کنیم.

 

پس از گذراندن دوره آموزش کاربردی Labview و Android شما به راحتی می توانید که با تجهیزات متفاوت از طریق گوشی موبایل و تبلت اندرویدی خود ارتباط برقرار کنید. این دوره آموزشی ارتباط Labview و Android بر مبنای زبان گرافیکی می باشد.

امروزه مانیتورینگ و کنترل از راه دور در صنعت و اتوماسیون صنعتی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. با فرا گیر شدن استفاده از نرم افزار LABVIEW لب ویو ) در صنعت و همچنین پیشرفت سیستم های عامل  گوشی های همراه از جمله ANDROID ( اندرروید ) ، ارتباط بین LABVIEW و ANDROID در دستور کار مهندسین طراح قرار گرفت.هم اکنون ارتباط بین LABVIEW و  ANDROID در صنایع مختلف بسیار کاربرد دارد.

این سیستم می تواند توجیح اقتصادی نسبت به سیستم های مانتیتورینگ صنعتی مانند HMI دارد و این امکان را به کاربر می دهد که در هر مکانی که بتواند اطلاعات را مانیتورینگ کند و یا فعالیت کنترلی انجام دهد.

از دیگر کاربردهای این سیستم می توان به عیب یابی یک فرایند کنترلی نام برد بصورتیکه کاربرفقط می تواند با محیط Labview فعالیت کاری معمولی تعیین شده را انجام دهد و فرد متخصص در صورت نیاز می تواند از طریق تبلت و یا گوشی با سیستم عامل Android  فعالیت خاصی مانند عیب یابی و یا کنترل دستی فرایند را انجام دهد که کاربر معمولی نمی تواند.

اگر از این برنامه مفید آموزش کاربردی Labview و Android اطلاعاتی ندارید می توانید بر روی لینک زیر کلیک کنید:

اطلاعات بیشتر

جهته اطلاعات بیشتر در موردآموزش کاربردی Labview و Android می توانید به سایت شرکت NI مراجعه کنید:

اطلاعات بیشتر

در صورت نیاز به مشاوره فنی و یا برگزاری دوره های خصوصی و پروژه محور آموزش کاربردی Labview و Android می توانید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:

۸۸۸۴۳۰۸۸ – ۸۸۸۴۳۰۲۵ – ۸۸۸۴۸۰۷۵

در صورت تمایل به شرکت در دوره بعدی می توانید پیش ثبت نام انجام دهید:

[form form-5]

برچسب , , ,

  • آوریل 3, 2016

منتظر شما در کانال تلگرام شرکت هستیم

می خواهم از قیمت محصولات جدید مطلع شوم