88843088 - 88843025 - 88848075 - 88843137 - 09122038368 info@hlcgroup.ir
نمایشگر پرشر ترانسمیتر

ترانسمیتر فشار و خلاء کلیه مقالات

پرشر ترانسمیتر

ارسال شده توسط پشتیبانی

دسته بندی پرشر ترانسمیتر ها از نظر خروجی

خروجی پرشر ترانسمیتر ها نوعا در یه نوع می باشد: میلی ولت ، ولتاژ تقویت شده و ۴-۲۰ میلی آمپر. در زیر بصورت مختصر کاربرد هر یک ترانسمیتر های فشار را توضیح می دهیم.

ترانسدیوسر فشار با خروجی میلی ولت:

ترانسمیتر فشار یا همان پرشر ترانسمیتر عموما برای کاهش هزینه های پروزه های با تعدا بالا از آن استفاده می شود. و خروجی آنها عموما در رنج های ۳۰ میلی ولت است و به دلیل اینکه خروجی آنها میلی ولت است نیاز به کارت های داده برداری DAQ  با قابلیت اندازه گیری این رنج ولتاژ را دارد.این دسته از پرشر ترانسمیتر ها نیاز به ولتاژ تغذیه دقیق Excitation دارند و به دلیل اینکه خروجی آنها میلی ولت است بسیار نویز پذیر هستند و نمی توان از طول کابل های طولانی برای انتقال مقادیر فشار به سیستم های DAQ استفاده کرد.

 

پرشر ترانسمیتر های با خروجی ولتاژ:

این دسته از ترانسمیتر های فشار مانند ترانسمیتر های قشار بالا هستند با این تفاوت که سیگنال کاندیشن را درون ترانسمیتر فشار جا داده اند و عموما دارای خروجی های ۱۰ ولت یا ۵ ولت است و به دلیل اینکه خروجی ترانسدیوسر فشار از میلی ولت به ولت رسیده احتمال نویز پذیری به مقدار زیادی کاهش یافته است و می توان با کابل های مخصوص که اهم آنها کم است انتقال مقادیر فشار اندازه گیری شده را انجام داد تاکید می کنم که نسبت به پرشر ترانسمیتر با خروجی میلی ولت بهتر است اما نمی توان گفت نسبت به مورد اشاره شده ایمن کامل شده است.

پرشر ترانسمیتر با خروجی میلی آمپر:

این دسته از پر مصرف ترین نوع ترانسمیتر های فشار است و کمترین تاثیر را در طول سیم و نویز پذیری دارد به همین دلیل است که در اکثر پروژه های صنعتی از این پرشر ترانسمیتر استفاده می شود.

پرشر ترانسمیتر ها به دونوع ترانسمیتر فشار و ترانسمیتر اختلاف فشار DP دسته بندی می شوند  و شرکت های بسیاری از ترانسمیتر فشار تولید می کنند مانند Omega , Wika , E+H , Rosemount , Keller

پارامتر های تاثیر گذار بر روی قیمت ترانمیتر فشار

نوع صنعت و کاربرد، نوع ترانسدیوسر فشار ( گیج یا ابسولوت یا اختلاف فشار) رنج و واحد آن، نوع خروجی، اتصال مکانیکی و ابعاد  ترانسمیتر، دقت یا Accuracy و همچنین سرعت نمونه برداری.

 

برچسب , , , ,

  • اردیبهشت ۱۱, ۱۳۹۷

منتظر شما در کانال تلگرام شرکت هستیم

می خواهم از قیمت محصولات جدید مطلع شوم