88843088 - 88843025 - 88848075 - 88843137 info@hlcgroup.ir

مراحل تست و راه اندازی سریال به اترنت

کلیه مقالات

مراحل تست و راه اندازی سریال به اترنت

ارسال شده توسط amini

۱- جامپر روی کارت را برداشته و تغذیه ۶ ولت را به کارت Ethernet متصل کنید ، LED کنار کانکتور تغذیه روشن و LEDهای کنار سوکت LAN چند بار چشمک می زنند ، جامپر را مجددا در جای خود قرار دهید و تغذیه را مجددا قطع و وصل کنید (این کار باعث می شود تنظیمات برد به صورت پیش فرض درآید ).


۲- کابل LAN را از طریق یک هاب سوئیچ به کارت متصل کنید در این حالت یکی از LED های روی سوکت LAN روشن می شود (این نشان دهنده این است که تغذیه سوکت LAN متصل شده است ).


۳- حال بر روی لینک زیر کلیک کنید و با زدن ON و CHK LED ، OFF  روی برد را روشن و خاموش کنید ( برای مشاهده پایه های کارت به مدارک محصولات مراجعه شود ) .

http://192.168.1.10/led.html

 

در صورتی که این صفحه ظاهر نشد هاب سوئیچ و نحوه اتصال آن به کامپیوتر را چک کنید ، در بعضی از کامپیوتر ها نرم افزاری های firewall سوکت LAN را قفل می کنند و یا این که درایور LAN مادربورد نصب نشده است .

( در صورتیکه اطلاع از آنتی ویروس و یا Firewall سیستم خود ندارید در اینترنت می توانید جستجو کنید و یا به کارشناسان شبکه مراجعه کنید.)

۴-با انجام کلیه مراحل بالا سخت افزار شما تست شده و سالم است.

Serial To TCP

 

در صورت داشتن هرگونه سوال یا مشکل فنی ، به منظور صرفه جویی در زمان و کسب اطلاعات کاملتر سئوالات خود را لطفا در انجمن مطرح کنید .

—————————————————————————————————-

نوشته شده توسط amini

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منتظر شما در کانال تلگرام شرکت هستیم

می خواهم از قیمت محصولات جدید مطلع شوم