88843088 - 88843025 - 88848075 - 88843137 info@hlcgroup.ir

تست و راه اندازی سریال دیتا لاگر

کلیه مقالات

تست و راه اندازی سریال دیتا لاگر

ارسال شده توسط واحد فنی

 

  1. رم را فرمت کنید و داخل خشاب Micro SD  قرار دهید.
  1. تغذیه ۶ ولت را به برد متصل کنید برای سهولت کار از جک تغذیه استفاده کنید.
  1. LED  روی برد باید سه مرتبه سریع چشمک بزند ولی این ریتم چشمک زدن مکرر انجام می شود واین بیانگر این است که فایل ها در رم ایجاد شده است ولی پارامترهایی مثل Baud Rate , pack size  داخل فایل های رم نوشته نشده است.برای این منظور رم را خارج کرده وبا Ram Reader به کامپیوتر متصل می کنیم.حال درایو مربوط به رم را باز می کنیم ومشاهده می کنیم که فایل ها داخل رم ایجاد شده اند.
  1. فایل Baud.txt را باز نموده و در سطر اول آن Baud Rate مورد نظر را وارد کنید (۱۱۵۲۰۰و۵۷۶۰۰ و۳۸۴۰۰ و ۱۹۲۰۰و۹۶۰۰ و ۴۸۰۰) سپس فایل را save کنی.
  1. فایل Pack Size.txt را باز نموده وداخل آن در سطر اول عدد مورد نظر را وارد کنید.این عدد تعداد کارکتر هایی که می خواهید دریافت کنید وسپس روی RAM ذخیره کنید را مشخص می کند. به عنوان مثال اگر طول Pack ارسالی شما ۱۰۰ کارکتر می باشد باید عدد ۱۰۰ را وارد کنید سپس فایل را save کنید.
  1. حال RAM را داخل خشاب سریال دیتالاگر قرار دهید ومجدد تغذیه را وصل کنید اکنون LED سه مرتبه باید چشمک بزند و خاموش بماند.

با انجام کلیه مراحل بالا سخت افزار شما تست شده و سالم است.  

 

در صورت داشتن هرگونه سوال یا مشکل فنی ، به منظور صرفه جویی در زمان و کسب اطلاعات کاملتر سوالات خود را لطفا در انجمن مطرح فرمایید .

—————————————————————————————————————————-

 

نوشته شده توسط واحد فنی

واردات تجهیزات ابزار دقیق ، اتوماسیون صنعتی ، سنسور و آموزش نرم فزار Labview

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منتظر شما در کانال تلگرام شرکت هستیم

می خواهم از قیمت محصولات جدید مطلع شوم